جم ازلوک در آنکارا متولد شده است. دکتر جراح جم ازلوک، دوران تحصیلی اولیه خود را در کالج تد آنکارا (TED ANKARA KOLEJI) با دریافت بورس گذرانده و پس از آن دوران تحصیلی متوسطه خود را در رشته علوم تجربی به اتمام رساند. در سال 2012 در دانشگاه قاضی (GAZI UNIVERSITESI ) در رشته تخصصی اورولوژی تحصیل عالیه خود را به اتمام رسانده و تخصص خود را در زمینه بیماریهای مجاری ادراری  و دستگاه تناسلی (اورولوژی) دریافت کرد.
وی دوره خدمت اجباری خود را با بیش از 1500 مورد جراحی و دریافت گواهی خدمات برجسته به پایان رساند. با جراحی نفرکتومی لاپاروسکوپیک (مجاری بسته شده به دلیل سرطان و یا کار نکردن کلیه) چهار بیمار مختلف در یک روز، موفق به دریافت امضای مهمی در زمینه جراحی شد. 
پس از آن دوره تحصیلی پنوپلاستی (جراحی بیضه‌ها) و واژینوپلاستی (جراحی واژن) را در آمریکا و ایتالیا به اتمام رساند.  در خارج از ترکیه در بیش از 200 مورد جراحی زیبایی دستگاه تناسلی شرکت داشته است. وی عملیات واژینوپلاستی (جراحی واژن) و پنوپلاستی (جراحی بیضه) را در آمریکا و ایتالیا و با استفاده از جدیدترین روش‌های روز دنیا انجام داده است. بزرگ کردن آلت تناسلی، افزایش ضخامت و طول آن را در بیش از 10 مورد جراحی در خارج از کشور آموزش دیده است. با یادگیری این روش به موفقیت بالاتری برای جراحی دست یافت. وی هنوز هم با موسسات خارج از کشور ارتباط دارد.
 بر درمان ناباروری (ناباروری مردان)، آندولوژی (ناتوانی جنسی)، پروستات نیز تسلط دارد. 
وی همچنین دارای گواهینامه جراحی رباتیک و جراحی لاپاروسکوپی است که دربیماران مبتلا به سرطان روش قابل ترجیحی است. 
دکتر جراح جم ازلوک، جراحی بسته را ترجیح می‌دهد. حتی در جراحی‌های پر خطر به دلیل کوتاه شدن طول اقامت بیماران و بالا بردن سرعت زمان بهبودی، جراحی بسته را ترجیح می‌دهد. ازلوک استفاده از تکنیک حداقل تهاجم، درک بیماران، تشخیص و پیگیری کار را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد. این روش‌ها (لاپاروسکوپی، آندوسکوپی) از راه پوست بوده و جراحی روباتیک با استفاده از روش میکروسکوپی است.
یکی از زمینه‌های مورد علاقه او اختلال عملکرد جنسی است. در این راستا، در سمینارهای بین‌المللی، کارگاه‌های آموزشی و کنگره شرکت کرده است. درمان را با استفاده از درمان جنسی و عملیات جراحی انجام می‌دهد. 
جم ازلوک بر زبان انگلیسی مسلط است.
او در حال حاضر در یک بیمارستان خصوصی در آنتالیا مشغول به کار است.
انجمن اروپایی پزشکی جنسیESSM )   EFSA (فدراسیون اروپایی سکسولوژی)  (Internatiol آکادمیIAP  پنوپلاستی، جامعه ترکی آندرولوژی ( TSS (انجمن موسسه بهداشت جنسی (CİSED) عضویت فعال در انجمن IAP  هستند. در آکادمی بین المللی پنوپلاستی، او دبیر کل آکادمی بین المللی زیبایی آلت تناسلی مرد است.
جم، زبان انگلیسی و ایتالیایی را به صورت کاملا مسلط، آلمانی را در حد متوسط صحبت می‌کند.

© 2016 - Op. Dr. Cem ÖZLÜK