زیبایی خواست همه مردم است. هر فرد به ویژه زنان می‌خواهند احساس زیبایی خود را از تمام جهات نشان دهند. بنابراین، زن خودش، باید مراقب زیبایی بدن خود باشد.
اخیرا این عملیات در زنان رایج شده و از محبوبیت بالایی برخوردار است. نگرانی کاربردی و زیبایی شناختی، مشکلات جنسی در زنان / مشکلات تمایلات جنسی را تحت تاثیر قرار داده هر چند برخی روانی هستند.
مشکل در ناحیه تناسلی خود فرد / یا شریک جنسی (شرکای جنسی)، می‌تواند منجر به اختلال عملکرد جنسی (مشکلات جنسی) شود. نتیجه تابعی از تمایلات جنسی تجربه شده توسط دو نفر است. برای انجام چنین جراحی، گرفتن یک تاریخ جنسی کامل از افرادی که می‌خواهید لازم است. به عنوان مثال داده شده است. اگر مهبل (واژن) یک شریک جنسی زن بزرگ باشد، در طول مقاربت جنسی (انجمن واژن-آلت تناسلی)، لذت کمتر به شریک جنسی می‌دهد و به کاهش شادی منجر می‌شود. پس از ورود آلت تناسلی مرد در مهبل (واژن) زن، باید احساس فشار (آلت تناسلی مرد جراحی زیبایی / روش) کند.. این حالت می‌تواند باعث از دست دادن اعتماد به نفس در زنان شود. هر دو می‌تواند به مشکلات جنسی در مردان و زنان منجر شود. . به عنوان مثال؛ شما همچنین می‌توانید با بستن ورود به لب واژن، لب داخلی بزرگ واژن را برای ورود به آلت تناسلی مرد به واژن دشوار کنیم. این مثال تنها برای راه حل‌های زیبایی شناسی و عملکردی بوده و بنابراین مشکلات جنسی این نوع عمل جراحی باید شناخته شده باشد.
سیستوسل (پرولاپس مثانه) و رکتوسل (پرولاپس رکتوم) با مشکل اختلال مکانیکی موجود در این مسئله را می‌توان با جراحی زیبایی اندام تناسلی ترکیب کرد.

جراحی زیبایی اندام تناسلی چیست؟
واژینوپلاستی (تنگی واژن)
• لابیوپلاستی (زیبایی شناسی لبهای داخلی)
• پر کردن لب بزرگ (زیبایی شناسی لب بیرونی / پرکننده)
• تناسلی سفید (لیزر تناسلی سفید)
• لیزر واژن تنگ سفت (لیزر جوان سازی واژن)
• درمان لیزر ادرار
• تقویت نقطه G (G-نقطه شات)
• زیبایی شناسی چوچوله (هیودوپلاستی کلیتوریس)
• مرمت و بازسازی سیستوسل و رکتوسل

 • واژینوپلاستی
  افزایش طول مهبل (واژن) دارای 9-8 سانتی متر، در طول مقاربت جنسی در زنان رخ می‌دهد، یک کانال به سمت داخل متشکل از بافت ماهیچه است. افزایش سن باعث شل شدن بافت مهبل (واژن)، تولد نوزاد، مداخلات زنان و زایمان، داستان مقاربت جنسی مکرر باعث شل شدن عضلات اطراف می‌شود و ممکن است در طول زمان تنگی را کاهش دهد. اگر چه برخی از زنان و جوانان دپار یک شکست ساختاری می‌شوند که بزرگتر از تولد طبیعی واژن است. آلت تناسلی بزرگ مرد، مهبل (واژن) به طور کامل آن را بصورتی پایدار و محکم نمی‌تواند احساس و درک کند. فشار در آلت تناسلی مرد احساس شرکای جنسی را کاهش می‌دهد. این زن می‌تواند در آینده به دلیل ناتوانی حرکت به ارگاسم و ناتوانی جنسی آنورگاسمی پاسخ دهد.


در نتیجه، مقاربت جنسی زن و مرد (انجمن واژن-آلت تناسلی) در طول نزدیکی باعث کاهش لذت می‌شود. این مشکل به طور فزاینده در حال رشد (زوج های هم جنس) همسان می‌تواند به مشکلات جدی در باریک کردن مهبل (واژن) منجر شود. به نتایج خوب جراحی که بعد از عمل واژینوپلاستی به دست آمده منجر می‌شود. این عملیات حدود 40-30 دقیقه طول می‌کشد. به طور کلی، می‌توان آن را با بی‌حسی نخاعی یا آرام بخش کمک محلی انجام داد. بخش توسعه یافته از مهبل (واژن) برداشته شود، بافت عضله زیر ثابت است، لبه‌های آن در راه زیبایی تعمیر و برش داده می‌شوند. تا حدود یک ماه بعد از عمل پرهیز داده می‌شود.


 • Labiaplasty (لابیوپلاستی)
  لب کوچک، لب درونی که در چوچوله بزرگ از سطح بالای لب واژن (جنسی منطقه لذت) شروع شده توسط اطراف در ورودی به پایان مهبل (واژن) در پایین واژن در قالب منحنی‌ها، انعطاف پذیر هستند. اندازه برای همه متفاوت است. برخی از زنان به دلیل تغییرات هورمونی در دوران نوجوانی مثل یک سنگ بزرگ بیرون طبیعی است. افتادگی بیش از حد، آنها ممکن است در اشکال متقارن یا نامتقارن رشد کنند. دلیل این رشد معمولا در تاریخ بعد رخ می‌دهد، اگر چه ساختاری وجود دارد. این لب درونی را مجرای خروجی مثانه، واژن و دستگاه ادراری ، می‌بندد.


در این منطقه، ایجاد یک محیط مرطوب می‌تواند باعث عفونت در هر دو واژن و دستگاه ادراری شود. علاوه بر این، لبهای داخلی بزرگ به دلیل بوی بد عرق، مشکلات بهداشتی ناشی از خشکی و تماس با لباس زیر، همچنین می‌تواند مشکلاتی از قبیل التهاب و تشکیل اسکار ایجاد کند.

پس از لبهای داخلی بزرگ شده می‌توانید آن را برای دشواری ورود آلت تناسلی مرد به واژن در طی مقاربت جنسی استفاده کرد.
هنگامی که ما تمام این مشکلات را جمع آوری کردیم، بنابراین پیدا کردن زیبایی ناحیه تناسلی، مشکلات بهداشتی زندگی، مشکلات در طول مقاربت جنسی، اعتماد به نفس زنان در کاهش یا از دست دادن میل جنسی، مشکلات جنسی مانند فقدان ارگاسم یا مشکل به اوج لذت جنسی (اختلال عملکرد جنسی) ممکن است از دلایل آن باشند. این مشکل شرکای جنسی را نیز در دوره‌های آینده تحت تاثیر قرار می‌دهد.
این وضعیت با روش‌های زیبایی شناسی جراحی ساده قابل اصلاح است. رشد بیش از حد، افتادگی طولانی، نامتقارن، ضخیم رنگ لب درونی که به حالت عادی آورده خواهد شد. ا صلاح لب داخلی توسط عمل جراحی، لابیوپلاستی نامیده می‌شود. این عملیات که حدود نیم ساعت به طول انجامید می‌تواند در ترکیب با دیگر روش زیبایی ناحیه تناسلی اعمال شود. اگر فقط بی حسی موضعی در لابیوپلاستی استفاده شود،ممکن است برای بیماران کافی نباشد. بیماران که می‌خواهند برای راحتی از یک بیهوشی، از آرام بخش نور استفاده می‌شود.
این به اندازه کافی به نوجوانی گذشته برای جراحی زیبایی است.
این عمل را می‌توان برای باکره انجام داد چرا که هیچ رابطه‌ای با پرده بکارت وجود ندارد. برای حدود 4-3 هفته پس از رابطه جنسی باید خودداری کرد.پر کردن لب بزرگ (پرکننده لب بیرونی / زیبایی شناسی)
لب بیرونی لب بزرگ است که در خارج از لب داخلی واقع شده، مونس پوبیس (منطقه مودار بالای چوچوله) پوست آغاز می شود، در سمت پایین از مهبل (واژن) که به شکل گیری کرکی نور طبیعی پوست پوشیده شده است. معمولا آنها لب بیرونی چاق و چله از زنان می‌خواهند. من پیوند اتولوگ چربی در پرکننده لب بیرونی را ترجیح می‌دهم. بنابراین من با استفاده از چربی به دست آمده از خود آن شخص اینکار را انجام می‌دهم. معمولا از داخل ران داخلی پا و یا شکم بسته به فرد استفاده می‌شود. بافت به دست آمده زیر سانتریفوژ و در نتیجه خالص شدن قرار می‌گیرد (بافت چربی خالص). این بافت چربی خالص به دست آمده یک دید کاملتری در لب بیرونی داده شده به لب بیرونی است. (پرکردن چربی). با توجه به اینکه بافت چربی متوسط می‌تواند در بهترین حالت پس از پر کردن بافت 40-30٪ پس از شش ماه از دست داده می‌شود.
زنان دارای اضافه وزن به اندازه و ساختار به عنوان لب بیرونی، تضعیف، تورم بیش از حد، عدم تقارن ممکن است اختلالاتی مانند چین‌های پوست ایجاد کند. در این موارد، برخی از روش‌های زیبایی مانند کاهش لب بیرونی استفاده می‌شود.

سفید کردن ناحیه تناسلی (سفید کننده آلت تناسلی، سفید کننده)
ناحیه تناسلی خارجی فرج نامیده می‌شود. منطقه سفید تناسلی / سفید، لب سفید ، '' سفید وولو"، نیز نامیده می‌شود.
فرج تحت تاثیر استروژن و نور خورشید می‌تواند قهوه‌ای تیره و تیره و تار شود. استروژن و نور خورشید ناحیه تناسلی خارجی با اثر ترشح سلول‌های رنگدانه (ملانوسیت) تیره رنگ است. چرا که این قسمت بسته می‌شود و در معرض اشعه UV خورشید قرار نمی‌گیرد. مسئله دیگر؛ سن، و هورمون‌های مورد استفاده در این منطقه به قرار دادن کرم ها، جراحی لگن قبلی، سندرم تخمدان پلی کیستیک، استعداد ژنتیکی در میان علل خارجی تیرگی ناحیه تناسلی محسوب می‌شود.
زندگی جنسی این زن تیره، از دست دادن اعتماد به نفس می‌تواند به مشکلات جنسی و در زمان‌های بعد منجر شود. این ضخیم شدن برای فرد از نظر فیزیکی مضر نیست.
معمولا در ناحیه تناسلی زیبایی کسری از دی اکسید کربن (CO2) و لیزر اربیم YAG استفاده می‌شود.
این روش چگونه است؟
این عملیات سفید لیزری در حدود 20-15 دقیقه طول می‌کشد. تعیین مناطق تیره‌تر در ناحیه تناسلی، ساخته شده از تنظیمات لیزری است. استفاده از کرم بی حس کننده موضعی قبل از عمل. از نظر راحتی به بیمار بیهوشی آرام بخش نور داده می‌شود. عملیات در طول تولید رنگدانه ملانین واقع در لایه درم پوست، که منجر به تیرگی و از بین بردن سلول ملانوسیت با نور لیزر ارائه شده است به طوری که باعث سفیدی ناحیه تناسلی می‌شود. این لیزر مورد استفاده در عمق 4-3 میلی متر تاثیر می‌گذارد. پس از لیزر در این منطقه به آرامی برای پوست کندن استفاده می‌شود ، و بعد از پایین ریختن، ایجاد پوست جدید با جنب و جوش بیشتر شروع می‌شود. افراد ممکن است بلافاصله بعد از عمل و اثربخشی این فرآیند، پس از حدود 3-4 هفته به زندگی عادی اجتماعی خود بازگردند. 4-3 مورد نادر پس از عمل می‌تواند وارد مقاربت شود. این روند می‌تواند چندین بار بسته به درجه تاریکی و میزان پوست فرد تکرار شود.

 • لیزر واژن، سفت (لیزر جوان سازی واژن)
  لیزر روند تنگی واژن، ثبات و استحکام و انعطاف پذیری برای حمایت از تجدید حیات بافت از دست رفته در واژن است. بسیار به بیمار در معرض خطر به دلیل عمل جراحی کمتر، فرآیند پیشرفته بدون درد و رنج و درد وجود دارد. مهمترین هدف، تحریک جنسی زن، برای افزایش لذت جنسی و اوج لذت جنسی است. در سفت کردن شرکای جنسی مهبل (واژن) نیز به که لذت جنسی مکانیکی افزایش یافته است. نتیجه این خواهد شد که اعتماد به نفس زنان را افزایش دهد، خود را بهتر تبدیل، احساس کیفیت بهتر زندگی جنسی کند. جدای از این، لقی در واژن به دلیل مبتلا به بی اختیاری ادراری خفیف، عفونتهای مکرر مهبل به تصویب، می‌توان مشکلات خیس کردن واژن را درمان کرد.


عمل جراحی می‌تواند با بیهوشی یا آرام بخش نور انجام شود. به طور متوسط 20-15 دقیقه طول می‌کشد. که از طریق آن نور لیزر در واژن قرار گرفته و جریان خون در این منطقه افزایش یافته است، بافت کلاژنی (حمایت از سازه) تحریک سنتز افزایش یافته است. پس از این فرآیند، ورزش kegel و / یا صفحات توصیه می‌شود. این تمرینات لگن (عضلات کف لگن) و افزایش جریان خون به ناحیه تناسلی، که عضلات در اینجا قوی‌تر خواهد شد. هر دو از این تمرینات بهتر از زنان با توجه به تشخیص تشریحی اندام تناسلی خود و کاربردی، آن را احساس خواهد کرد.

جدای از این، نه تنها لیزر منطقه واژن و دستگاه تناسلی (فرج) این امکان را به تنگ تر می شود است. این است که به افتادگی لب بیرونی و شل و یا چین و چروک شدن دستگاه تناسلی خارجی ممکن است رخ دهد. تضعیف دستگاه تناسلی خارجی (فرج) منطقه است که در ظاهر دوباره چاق و چله است. با توجه به درجه اختلال می‌توان با یک یا چند جلسه لیزر سفت مشکل را حل کرد.درمان لیزری بی اختیاری ادرار
نوع استرس بی اختیاری ادرار ، نوع و ترکیب هر دو با هم می‌توان آن را به عنوان نوع دیده شده (اورولوژی زن) است. . مصرانه از انواع بی اختیاری هستند احساس عصبی و شکایت بیماران ادرار فوری مانند توالت از عقب وجود دارد. استرس زور زدن بی اختیاری، سرفه، از طریق فعالیت باعث فشار شکمی مانند عطسه دیده می‌شود. در بیماران خانم مبتلا به استرس ادراری خفیف از چند جلسه لیزر استفاده می‌شود. بافت بین مثانه و واژن تحریک می‌شود، افزایش سنتز کلاژن در نظر گرفته شده برای تقویت این منطقه است. حدود 20 دقیقه بعد از عمل بیمار می‌تواند بلافاصله به زندگی اجتماعی بازگردد. این اغلب در بیماران مبتلا به استرس بی اختیاری خفیف مفید است. جدای از این، آن است که استرس بی اختیاری می‌تواند بهبود یافته عمل جراحی لیزر برای بیمارانی که ترس و یا عمل جراحی را قبول نمی‌کنند. 3-2 جلسه در هر ماه را می‌توان به یک جلسه با شرایط درجه بی‌اختیاری مقایسه کرد.


رشد نقطهG (G-نقطه شات)
نقطه G در داخل واژن است. دیوار بالا، درست در زیر کانال ادرار آشکار می‌شود در لمس یک نقطه محرک احساسات جنسی است. در مکان‌های مختلف در هر زن واقع شده است. با لذت جنسی و ارگاسم در چوچوله ساختار مهم است. نقطه G در داخل واژن قرار دارد ساختار اصلی آن ارگاسم واژینال است.
در طول زمان با هورمون استروژن تحریک مهبل (واژن) سقف و ساختاری (G-اشاره گر) ضخیم می‌شود. مواد ویژه‌ای را به زنان کمبود ارگاسم در این نقطه در این فرایند افزایش می‌دهد. این برای افزایش حساسیت و ویژگی این مناطق در نظر گرفته شده است. اسید هیالورونیک رایج ترین ماده‌ای است که به عنوان پرکننده استفاده می‌شود. جدای از این، برخی از جراحان پلاسما یا PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) با استفاده از تزریق وارد می‌کنند. فرایند بسیار ساده در عرض چند دقیقه تحت بی حسی موضعی است. پس از عمل در همان روز، هیچ مشکلی در مقاربت جنسی بعد از حدود 6-5 ساعت ایجاد نمی‌شود.


زیبایی شناسی چوچوله (هودوپلاس کلیتوریس)
چوچوله یک عضو واقع در زیر تپه ونوس به نام مثلث پوشش داده شده است. مترادف آلت تناسلی در مردان چوچوله در زنان است. رضایت جنسی زنان که در آن شدید ترین است. در نظر گرفتن چین‌های پوست در چوچوله، اصلاح چین و چروک و رسیدن به یک ظاهر زیبایی بیشتر به عنوان یک هدف است. در نتیجه ممکن است بزرگتر از چوچوله طبیعی با توجه به فعالیت جنسی هورمونی یا بیش از حد و تغییر شکل ظاهر شود. کلیتوریس به ظاهر طبیعی آن با عمل جراحی حدود 20 دقیقه دوباره بازسازی می‌شود. این است که معمولا در ترکیب با دیگر جراحی زیبایی اندام تناسلی، از جمله لابیوپلاستی انجام می‌شود. لابیوپلاستی به تنهایی در زنان با نوسانی در آینده و ظاهر نامنظم چوچوله است. تقریبا در هر زیبایی چوچوله زن، که به عنوان یک لب درونی زیبایی ارزیابی می‌شود، باید اضافه شود.

روش‌های دیگر جراحی منطقه تناسلی
هر زخمی که باعث از دست دادن اعتماد به نفس در زنان در ناحیه تناسلی، پتوز، عدم تقارن، ضعف می‌توان با جراحی اصلاح کرد. در اینجا اغلب اتفاق می‌افتد پس از زخم اپی زیاتومی تعمیر شوند. زایمان واژینال به منظور تسهیل در خروج نوزاد و یک برش کوچک در واژن برای جلوگیری از اشک کنترل نشده انجام می‌شود. این یک اپی زیاتومی نامیده می‌شود. عدم تعمیر این بافت به درستی، و یا ترمیم ضعیف به عنوان یک نتیجه از افتتاح سخت مهبل (واژن)، تصویر آمورف (اسکار) ممکن است رخ دهد. تروما در دستگاه تناسلی خارجی به غیر از این زخم قابل مشاهده است. همچنین می‌تواند باعث درد در دیگر تمایلات جنسی زیبایی شود. این بافت‌ها تحت بی حسی موضعی برداشته شده و می‌توان با شیوه‌ای زیبا و دل انگیز تعمیر کرد.
منطقه مثلثی، پوبیس مونس پوشش داده شده با پرهای روی چوچوله می‌باشد. زیبا و ممکن است خیلی ضعیف یا خیلی برآمده باشد. بر این اساس این مناطق با استفاده از روش‌هایی مانند لیپوساکشن، و یا ممکن است تزریق چربی ساخته شود که باعث زیبایی بیشتر (puboplas) می‌شود.

مرمت سیستوسل و رکتوسل (عکس قرار داده)
سیستوسل و رکتوسل همراه با هم در دوران بسیار قدیمی‌تر دیده می‌شود. من تحت این عنوان، با توجه به در دسترس بودن همراه با جراحی زیبایی اندام تناسلی ذکر کردم. سیستوسل و رکتوسل در مقایسه با روش بالا عملکردی بیش از ناراحتی زیبایی شناسی دارد.

 • سیستوسل (مثانه-BAG پرولاپس)
  پرولاپس مثانه سیستوسل داخل واژن مثانه است. اگر تضعیف از دهانه واژن باشد، بسیار قابل مشاهده است. تولد های متعدد، پیری و یائسگی را ساخته اند، هیسترکتومی (رحم برداشته شده) عوامل خطر برای جراحی سیستوسل می‌باشند. سیستوسل زنان با تکرر ادرار، بی اختیاری ادرار، مشکل ادرار کردن، احساس ادرار و احساس تخلیه ناکامل ادرار، شب ادراری (شب ادرار کردن) درد در هنگام مقاربت جنسی توصیف می‌شود. گاهی اوقات یک پری در واژن، احساس فشار، آنها می‌گویند مانند چیزی است که آویزان است. تشخیص سیستوسل با آزمایش فیزیکی (بررسی ناحیه تناسلی) ساخته شده است. علاوه بر این، اولتراسوند و اوروفلو، ضبط و پخش (اندازه گیری باقی مانده) آزمون‌هایی هستند که در تشخیص مفید هستند.


مشکلات خفیف جدی در بیماران مبتلا به سیستوسل ممکن است نیاز به درمان نیست (تنگی واژن ممکن است توسط یک لیزر انجام شود) . درمان سیستوسل و جراحی ممکن است باعث شکایت.بیمار شود. از درمان جراحی کولپورافی قدامی (تعمیر و نگهداری) استفاده شده است. جمع آوری جراحی مثانه پرولاپس، و این در نظر گرفته شده حذف بافت بیشتر است. مثانه نیز می‌تواند برای جمع آوری مواد مصنوعی نام برده شده استفاده شود. در این بیماران، بی‌اختیاری ادرار در صورتی که ممکن است پس از تعمیر سیستوسل شکایات ادامه داشته باشد. مجرای خروجی مثانه (سوراخ ادرار به خارج) پرولاپس، هر گونه عملیات زنجیر شل (بند) (اورولوژی زن) باید به تعمیر سیستوسل همزمان اضافه شود.


 • رکتوسل (پرولاپس رکتوم)
  مهبل (واژن) به طوری که آخرین بخش از روده بزرگ به رکتوم رکتوسل فتق متصل است. در تلاش رکتوسل پیشرفته فشار به بیرون آمدن از داخل رکتوسل واژن دیده می‌شود. دلیل زایمان، چاقی، یبوست، سرفه مزمن، لگن و رکتوم علت تشکیل رکتوسل با افزایش فشار، مانند مطالعات بیش از حد زور زدن است. افزایش در پیری و شکایات یائسگی رکتوسل به غیر از این خواهد بود. در جنبش‌های رکتوسل روده دشوار بوده و یبوست رخ می‌دهد. مشکل در حرکات روده در بیماران مبتلا به رکتوسل، زور زدن، احساس تخلیه ناقص، احساس ناگهانی دفع مدفوع ، ناتوانی در استراحت پس از اجابت مزاج و گاز و نفخ از دیگر شکایات است.


در واقع، ادرار می‌تواند در سیستوسل مرخص شود، شکایت تحریکی ساخته شده توسط مدفوع نمی‌تواند خالی باشد در صورتی که به رکتوسل مربوط می‌شود. سیستوسل مثانه، رکتوسل پرولاپس رکتوم است. رکتوسل همچنین دارای یک احساس پری در واژن است. حضور جمعی مهبل (واژن) می‌تواند بر روی دیوار و احساس درد عقب در طول مقاربت جنسی دیده شود. تشخیص را می‌توان به راحتی با معاینه فیزیکی انجام داد. غذاهای حاوی فیبر و نوشیدن مقدار زیادی مایعات برای جلوگیری از یبوست ممکن است در رکتوسل سفت کردن واژن رکتوسل خفیف استفاده شود. از این شکایت در بیماران مبتلا با درمان جراحی پیشرفته از رکتوسل ایجاد شده است. فرآیند تعمیر رکتوسل، کولپورافی خلفی (تعمیر و نگهداری خلفی) نامیده می‌شود. شرایط سیستوسل و رکتوسل و شکایت از آنان دارای رفتار مشابه هستند. در نتیجه، مهبل (واژن) در سیستوسل دیوار جلو، پرولاپس واژن رکتوسل در پشت دیوار فتق ، وجود دارد. به ندرت می‌تواند هر دو با هم دیده شود.

در واقع، ادرار می‌تواند در سیستوسل مرخص شود، شکایت تحریکی ساخته شده توسط مدفوع نمی‌تواند خالی باشد در صورتی که به رکتوسل مربوط می‌شود. سیستوسل مثانه، رکتوسل پرولاپس رکتوم است. رکتوسل همچنین دارای یک احساس پری در واژن است. حضور جمعی مهبل (واژن) می‌تواند بر روی دیوار و احساس درد عقب در طول مقاربت جنسی دیده شود. تشخیص را می‌توان به راحتی با معاینه فیزیکی انجام داد. غذاهای حاوی فیبر و نوشیدن مقدار زیادی مایعات برای جلوگیری از یبوست ممکن است در رکتوسل سفت کردن واژن رکتوسل خفیف استفاده شود. از این شکایت در بیماران مبتلا با درمان جراحی پیشرفته از رکتوسل ایجاد شده است. فرآیند تعمیر رکتوسل، کولپورافی خلفی (تعمیر و نگهداری خلفی) نامیده می‌شود. شرایط سیستوسل و رکتوسل و شکایت از آنان دارای رفتار مشابه هستند. در نتیجه، مهبل (واژن) در سیستوسل دیوار جلو، پرولاپس واژن رکتوسل در پشت دیوار فتق ، وجود دارد. به ندرت می‌تواند هر دو با هم دیده شود.
معاینه فیزیکی بیمار نقش مهمی داشته و با توجه به نحوه شکایت بیمار از فتق است. شکایت از فتق در بیماران بدون جراحی سیستوسل و / رکتوسل به علت عود از تکرار ورزش های کف لگن در بیماران (تمرینات Kegel) توصیه می‌شود. عضلات کف لگن در این ورزش برای تقویت صفحات جانبی می‌تواند اضافه شود.


© 2016 - Op. Dr. Cem ÖZLÜK