انزال زودرس به معنای انزال کنترل نشده است، درمان ترشحات کنترل نشده امروزه به راحتی انجام می‌شود. در ابتدا لذت بخش و در نتیجه ناامید کننده است. اگر چه مانند مشکل مکمل انزال مرد به نظر می‌رسد، گاهی اوقات به عنوان مشکلی از زنان ذکر شده است. بررسی هر دو همسران در درمان در این بیماری، مهم است. برای کنترل انزال خود و لذت بخش کردن دوباره آن با تلاش های مشترک زن و شوهر امکان پذیر خواهد شد.
در صورت عدم باور اولیه این مشکل نستا شایع درمان نخواهد شد. از آنجایی که در جامعه ما مردان دچار این مشکل انزال زودرس از مشکل فرار می‌کنند درمان آن مشکل است.

انزال زودرس باید به عنوان یک بیماری واقعی دیده نشود. در اینجا هماهنگی بین شرکای جنسی، بسیار مهم است. برخی از مردان حتی 20 دقیقه پس از انزال، که به عنوان انزال زودرس تعریف شده شکایت دارند. اما در اینجا یک مشکل وجود دارد عدم اوج لذت جنسی همسر، و انتظار انسان به ادامه رابطه و انزال بیشتر اتفاق می‌افتد. (اغلب همسران با ما در این باره تماس بگیرید.) همچنین می‌تواند برعکس باشد. به عنوان مثال؛ اگر اوج لذت جنسی زنان 5 دقیقه است، در چند دقیقه اول پس از انزال در داخل واژن نمی‌شود که یک مشکل است. بنابراین، انزال زودرس یک مفهوم مربوط به درجه امکان برآوردن لذت جنسی همسر است است. اگر همسر راضی باشد، هیچ مشکلی وجود ندارد. اما در غیر این صورت یک مشکل با ایده انزال زودرس وجود دارد و باید با پزشک مشورت کنید.

مشکل انزال زودرس؛ به مدت شش ماه طول می‌کشد، تکرار هر رابطه و شرکای جنسی آنها (شرکای جنسی) برای درمان مورد نیاز است، اگر ناراضی باشد. پس از تعیین علت و نوع گزینه درمان انزال زودرس می‌تواند توسط او انتخاب شده و یا یکی از چند گزینه‌های درمانی موجود را انتخاب کند.
ابتدا باید توسط یک اورولوژیست برای درمان انزال زودرس، ارزیابی اورولوژی شود. و همچنین برخی از تست‌های مورد نیاز خواهد بود و در طول این ارزیابی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در این روش، مسئله این است که آیا مشکل جسمی بررسی می‌شود. در حالی که این مشکل اغلب روانی است.

همچنین مشکلات نعوظ در مردان مشکلات انزال زودرس (ناتوانی جنسی) و می‌تواند در مشکلات میل جنسی دیده شود. یا کجی آلت در هنگام نعوظ و / یا درد (PD) می‌تواند به انزال زودرس و یا سایر مشکلات جنسی منجر شود.

درمان:

درمان اختلالهای جنسی
در درمان، کنترل انزال همراه با آموزش به معنای دو برابر شدن درک مشکل انجام می‌شود. آنها در مورد روابط جنسی، آگاه هستند. اساس درمان جنسی؛ و آموزش تکنیک‌های برای به تاخیر انداختن انزال را بررسی کنید. اعتماد به نفس عملکرد را افزایش و اضطراب عملکرد جنسی خود را باید کاهش داد. جهت بهبود و در درمان مجدد، اعتماد به نفس، کاهش استرس و اضطراب و انگیزه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. دو تمرین به طور منظم و پایدار انجام می‌شود. چند مرحله از ورزش به طور منظم برای کنترل انزال در تکمیل یک دوره از زمان معمولا متشکل از 5 تا 6 جلسه جهت از بین رفتن است.

مردان خود را کنترل کنید
در اینجا دو روش مهم است. اولین روش موقعیت مردان است. پایین مردانه و موقعیت تخلیه است که در حال حرکت با فرمت تاخیری است. این موقعیت انسان خوابیده به پشت، شل شدن عضلات به طور کامل، اغلب، اگر او در بالا باقی می ماند و بسیار به آرامی، حفظ روابط با بیش از کششی و تحریک کننده عمل است.
دوم توسعه کنترل اراده است. با توجه به جنبه دیگری از روند هدایت مفید است. به طور خاص آن باید از بیدار کردن میل جنسی در زنان اجتناب شود. به عنوان مثال، برخی از مردان زمانی که برخی نشانه‌ها را ببینید و یا مناطق خاصی از یک زن را لمس کنند، تحریک می‌شوند. در اینجا این مورد برای تبدیل به موقعیت تحریک کننده مهم است.
در همین حال، برخی از مردان در ذهن خود دارای برخی افکار در مورد کار هستند. با این حال، این راه از درهم و برهمی فکر می تواند با رضایت جنسی برای تمام اشکال افراط گرایی دخالت کند. بنابراین با توجه به تمرینات تنفسی منظم کارگردانی یک روش مناسب تر است. یک نفس عمیق بکشید، برای 5-2 ثانیه نگه دارید به آرامی در همین حال ادامه دهید. چشمان نیمه بسته و خیره به یک نقطه نیز کمک می‌کند.

در حالی که نفس عمیق می‌کشید، و در نتیجه فشار بر مثانه و پروستات، ممکن است انزال با تحریک اعصاب پاراسمپاتیک به تاخیر بیافتد. این مهم ترین مانور است: یک نفس عمیق بکشید، در داخل، در حالی که حفظ حالت رو به جلو دارید. در همان زمان به دلیل نیروهای انقباض عضله مقعد، مقداری ادرار ساخته می‌شود. اعصاب سمپاتیک آن را به عنوان انزال می‌شناسد. اعصاب پاراسمپاتیک از این عامل جلوگیری می‌کند. در برخی از مردان بی نظمی در تحریک عصب پاراسمپاتیک پیدا شده است، و در نهایت تخلیه بیشتر و زودتر مشاهده می‌شود. این امر برای تقویت اعصاب پاراسمپاتیک توصیه می‌شود.
ناحیه تناسلی مرد، عضله عشق نیز نامیده می شود و با تمرینات Kegel روزانه قادر به کنترل این عضلات بوده و نشان داده شده است که چگونه می‌توان آن را کنترل کرد.
این جنبش ممکن است در ابتدا سخت به نظر برسد. اما در عمل خواهید دید که روند تخلیه گسترش می‌یابد. مهم ترین نکته قابل توجه این است که فرد مهارت‌های کنترل خود را افزایش می‌دهد. اما باید به اندازه کافی باشد تا اثر منفی و بر عکس نگذارد. تعادل باید به دقت کنترل شود.

مسترز و جانسون مانور (آلت سفت مانور / تکنیک فشار)
این روش توسط مسترز و جانسون توسعه یافته است. به طور کامل آلت تناسلی مرد تحریک و بلافاصله قبل از تخلیه، با فشار وارده رفلکس انزال صورت می‌گیرد.. در یک زمان کوتاه آن آستانه تحریک آلت تناسلی مرد می رسد و با دست می‌توان دقیقا لذت در این نقطه را افزایش داد.
بنابراین مردان نیز خواهند آموخت که چقدر تحریک می تواند به یک رابطه واقعی با شرایط انزال کمک کند. در نهایت او متوجه می‌شود که می‌تواند خود زمان را در یک ارتباط معمولی کنترل کند. با این حال، در ابتدا از ورود به مهبل (واژن) آلت تناسلی مرد، باید هر گونه حرکت را هشدار تلقی کند. همچنین می‌توانید شریک جنسی این را کنترل کند. یا، شما می‌توانید در انجام استمناء به تنهایی در مردان را امتحان کنید. هنگامی که زمان تخلیه کامل با استمناء، انزال فشار رفلکس فشردن آلت تناسلی مرد درست قبل از انزال انجام می‌شود.
در عمل، آلت تناسلی مرد به خوبی، در طول عشقبازی تحریک شده است. این فرآیند توسط مردان و یا آلت تناسلی خود را در طول تحریک یا استمناء با دست توسط همسرش انجام می‌دهد. در همان زمان انگیختگی به دست آوردن مرد تصور می‌شود که اوج حذف می‌شود. هدف این است که بلافاصله به نقطه تحریک برسد.

احساس خالی شدن زمانی که تحریک بلافاصله خاتمه یافته است و آلت تناسلی مرد با دست فشرده می‌شود، مشاده می‌شود. فرآیند اکستروژن در منطقه که در آن سر آلت تناسلی مرد می‌پیوندد و برای 10 تا 20 ثانیه انجام می‌شود. احساس درد هرگز نباید به شدید به علت آسیب باشد. در همین حال ممکن است برخی نعوظ را از دست بدهند.
انتظار می‌رود 30 ثانیه به این مرحله برسد و روند دوباره فعال شود. با 3 ورزش دیگر ادامه یافته و در نهایت به سمت آلت تناسلی در داخل واژن می‌شود و ادامه کار در این راه اتفاق می‌افتد.

روش تکنیک (شروع-پایان)
کنترل رفلکس انزال یک مانور مشابه برای یادگیری و آستانه تحریک جنسی است. هنگامی که مردان احساس می‌کنند انزال خاتمه یافته، همسرش را تحریک می‌کند. پس از احساس انزال دوباره رابطه را ادامه می‌دهد. که 3 بار ترشحات طبیعی مجاز است.
پس از چند بار تلاش، برای کنترل ترشحات آسان تر خواهد بود. همکاری و هماهنگی با یکدیگر، بسیار مهم است.

پزشکی (درمان پزشکی)
با استفاده از دارو، تخلیه را می‌توان به مدت 10-5 دقیقه به تعویق انداخت. اما راه حل استفاده از دارو همیشه به تنهای کافی نیست و بهتر است با تمرین قبلی انجام شود.
داروهای ضد افسردگی آلومینو با دوز پایین توصیه می‌شود. این درمان، چند ساعت قبل از مقاربت برنامه ریزی شده و یا با استفاده مداوم توصیه می‌شود. در برخی برنامه‌ها به طور مداوم به مدت یک ماه استفاده می‌شود، پس از آن اداره درست قبل از مقاربت انجام می‌شود.
استفاده کنترل نشده از داروهای ضد افسردگی ناخوشایند است. در برخی از موارد، می‌تواند به تشنج یا کاهش فشار خون منجر شود. در واقع، آلت تناسلی مرد همچنین می تواند انزال را مختل کند. بنابراین، با دوز پایین، کوتاه مدت، متناوب توصیه می‌شود.

سیلدنافیل در سال‌های اخیر استفاده شده است، مشکلاتی از قبیل واردنافیل سخت (ناتوانی جنسی) داروهای مورد استفاده در درمان، مطالعات گزارش شده است که در انزال زودرس مفید است. استفاده از آنها باید در کنترل پزشک مصرف شود، چرا که اشکالاتی معنادار وجود دارد.
اسپری بی حس کننده، کرم‌ها، پمادها و همچنین می‌تواند به عنوان درمان کمکی در بیماران با افزایش حساسیت در آلت تناسلی مرد و ناحیه تناسلی استفاده شود.

درمان با تزریق (پر شدن موقت آلت در هر برنامه)
به طور خاص، سر آلت (سر آلت) می‌تواند منجر به تخلیه خیلی زود شود که به تماس حساس است. (حساسیت افراطی از آلت تناسلی مرد) . ساده است، ماده داده را درآلت تناسلی مرد پر می‌کند و می‌تواند در برخی از آغاز به رشد آلت تناسلی مرد منجر شود. در نتیجه، تماس آلت تناسلی مرد دارای حساسیت فوق العاده در برابر اثرات حساسیت کاهش ماده است . ماندگاری آن از 6 ماه تا 1 سال است. علت انزال زودرس آلت تناسلی مرد، به خصوص در افراد مبتلا به حساسیت، دریافت بستگی به نتایج موفقیت آمیز با این درمان و درمان رابطه جنسی 6-4 جلسه دارد.

روش‌های جراحی دیگر (آلت جراحی زیبایی / روش)
ناحیه تناسلی، حساس ترین مناطق در تمایلات جنسی: سر آلت (کلاهک)، تنها با سر آلت-آلت تناسلی مرد به شکل برآمدگی زبان و محل اتصال پنواسکوروتال بوده، پایین آلت تناسلی مرد منطقه‌ای به نام کیسه بیضه (کیسه اطراف بیضه) وجود دارد. برخی از مردان در این مناطق می توانند دچار ازدیاد حساسیت و یا مشکلات انزال زودرس شوند. با درمان‌های جنسی phreniloplasty ، norotomy، scrotoplasty، شما برخی از اعمال جراحی مانند Y-plasty استفاده شود.

© 2016 - Op. Dr. Cem ÖZLÜK